O nás

Keďže v súčasnosti výber obedového menu pre mnohých z nás zaberie bezdôvodne veľa času, rozhodli sme sa pre vytvorenie jednoduchej aplikácie , ktorá v budúcnosti značne zjednoduší tento úsek nášho života. Je to aplikácia, ktorá obsahuje ponuku každej pre nás relevantnej reštaurácie v poradí, ktoré si určí užívateľ, a preto sa nemusí prebojovať cez množstvo reklám a ľahko si nájde jedlá zodpovedajúce hoci aj špeciálne diete a ,samozrejme, s použitím akéhokoľvek zariadenia s rovnakým komfortom. Localo sme vytvorili na základe uvedených zásad a prvýkrát sme ho zaviedli v Nových Zámkoch. Naším cieľom je, aby táto aplikácia v budúcnosti čo najefektívnejšie splnila požiadavky tak užívateľov, ako aj reštaurácií.

obedove menu filter

Marco Nemeth / founder

Localo Filter Speedy

obedove menu filter

Súčasťou aplikácie je podrobný filter, pomocou ktorého si za zlomok sekundy môžeš vybrať jedlo , ktoré ti z dennej ponuky vyhovuje . Filtrovať môžeš:

  • ponuku určitej reštaurácie
  • špeciálnu dietu / bezgluténovú, bezlaktózovú, vegetariánsku atď. )
  • podľa druhu mäsa
  • podľa druhu prílohy

obedove menu filter

Výhody registrácie

obedove menu filter

Pre registrovaných užívateľov rozvíjame ďalšie extra funkcie, ktoré ešte viac zjednodušia používanie aplikácie. Tak napr. registrovaní užívatelia si môžu nastaviť poradie reštaurácií, tak sa ponuka obľúbenej reštaurácie objaví vždy na prvom mieste.

obedove menu filter

Aplikácia iOS a Android

iOS

google play

Ak aj ty patríš ku generácii, ktorá na získanie potrebnej informácie používa v prvom rade mobil, pomocou našej aplikácie si bez problémov môžeš vyberať z  ponuky denného menu. Dlho nerozmýšľaj, ešte dnes si ju stiahni!

iOS

google play

Podpor nás

obedove menu filter

obedove menu filter

Aplikácia Localo je prístupná tak pre reštaurácie, ako aj pre užívateľov bezplatne. Keďže pre nás je na prvom mieste užívateľ, reklamná plocha je obmedzená. Aplikáciu v súčasnosti vyvíjame vlastnými silami. Ak našu iniciatívu pokladáš za užitočnú, môžeš nás podporiť ľubovoľnou sumou, ktorú v budúcnosti použijeme na zabezpečenie ďalšieho fungovania projektu.

obedove menu filter

obedove menu filter